Első adventvasárnap

2022. december 08.
pem-advent-01-fb.png

Az első adventvasárnap, az első gyertya meggyújtása, és a Pénzmúzeum első veletek átélt ünnepi időszaka.
Minden családban más-más hagyományok teszik varázslatossá a karácsony előtti heteket. Van, ahol már az első
vasárnapon uralkodnak az aranyló fények, a forralt bor és a gazdagon megpakolt süteményes tálcák , és van, ahol a
közös programokat részesítik ilyenkor előnyben.
Az egész család számára szuper kikapcsolódás lehet a Pénzmúzeum, így kiállításunk meglátogatását is beépíthetitek az adventi szokások közé. Mi pedig sok szeretettel és meghitt légkörrel várunk titeket.
Áldott, békés adventet kívánunk nektek!

Időpontfoglalás: https://www.penzmuzeum.hu/muzeum/idopontfoglalas/

Kávéházi beszélgetések a Pénzmúzeumban

A Kávéházi beszélgetések a Pénzmúzeum havonta jelentkező eseménysorozata. Ismeretterjesztő előadásaink a pénzt helyezik a beszélgetés középpontjába.

2024. április 09.
1 perc olvasás
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!

Párizs olimpia lázban ég, de nem csak Párizs, hanem a La Monnaie de Paris - A Párizsi Pénzverde múzeuma is.

2024. április 02.
4 perc olvasás
Gratulálunk BankCode országos versenyünk legjobbjainak!

Kedden zajlott BankCode országos tanulmányi versenyünk Szuperdöntője a Pénzmúzeumban.

2024. március 27.
Kiállítás a pályaművekből

„Élményeim a Pénzmúzeumban” címmel az általános iskolák alsó és felső tagozatos diákjai számára pályázatot írtunk ki 2023 novemberében.

2024. március 26.