Első adventvasárnap

2022. december 08.
1 perc olvasás
pem-advent-01-fb.png

Az első adventvasárnap, az első gyertya meggyújtása, és a Pénzmúzeum első veletek átélt ünnepi időszaka.
Minden családban más-más hagyományok teszik varázslatossá a karácsony előtti heteket. Van, ahol már az első
vasárnapon uralkodnak az aranyló fények, a forralt bor és a gazdagon megpakolt süteményes tálcák , és van, ahol a
közös programokat részesítik ilyenkor előnyben.
Az egész család számára szuper kikapcsolódás lehet a Pénzmúzeum, így kiállításunk meglátogatását is beépíthetitek az adventi szokások közé. Mi pedig sok szeretettel és meghitt légkörrel várunk titeket.
Áldott, békés adventet kívánunk nektek!

Időpontfoglalás: https://www.penzmuzeum.hu/muzeum/idopontfoglalas/

Félmilliót is érhet, ha ilyet talál otthon

Mennyit ér ma a világon valaha kiadott legnagyobb címletű pénz, amely történetesen magyar volt?

2024. február 14.
5 perc olvasás
A Pénzmúzeum Panoráma Terasz február 12-én zártkörű rendezvény miatt 12:00-tól 17:00-ig zárva tart!

Február 14-én, szerdán már a megszokott nyitva tartással várjuk a kedves látogatóinkat.

2024. február 09.
1 perc olvasás
Kávéházi beszélgetések a Pénzmúzeumban

A Kávéházi beszélgetések a Pénzmúzeum havonta jelentkező eseménysorozata. Ismeretterjesztő előadásaink a pénzt helyezik a beszélgetés középpontjába.

2024. február 05.
2 perc olvasás
Véget ért a Pénzmúzeum rajzpályázata

Ma az eredményhirdetéssel a végéhez ért "Élményeim a Pénzmúzeumban" című rajzpályázatunk.

2024. február 01.
2 perc olvasás