A vikingek kincse

2022. március 23.
1 perc olvasás
moneta2.jpg

Bemutatjuk Monetát az időutazó Robotot, akivel személyesen is találkozhattok a Pénzmúzeumban.
Áprilistól a Múzeum ajándékboltjában kapható lesz a „Moneta, az időutazó” mesekönyvsorozat első kötete, a Vikingek kincse című kiadvány!
Az edukatív mesekönyv Moneta, a robot kalandjain keresztül mutatja be a pénzügyek világát a legfiatalabb korosztálynak. Az első kötet kalandos utazásra invitálja a fiatal olvasókat, ahol a vikingek izgalmas történetén keresztül ismerkedhetnek meg a pénzügyi gondolkozás alapjaival, miközben szórakoztató feladatok megoldásával maguk is aktív szereplőjévé válnak a bátor ikerpár és Moneta, a robot kalandjainak.
A mesekönyvet Kertész Edina írta és Bertóthy Ágnes rajzai színesítik.

Pénzmúzeum a Nagy Könyvünnepen

2022. május 7-én került be bemutatásra az Arannyal írt történelem, és a Moneta az időutazó című könyv.

2022. május 08.
2 perc olvasás