A XXIV. FIABCI Hungary Nívódíj nyertese a Postapalota

2022. november 29.
microsoftteams-image-11.png

Tegnap este ünnepélyes keretek között osztották ki a FIABCI Hungary Magyar Ingatlanfejlesztési Nívódíj Pályázat díjazottjait. Az Irodaház kategóriát az MNB által felújított Postapalota, egyébként több funkciót is magában foglaló épülete és rehabilitációja nyerte.
Idén 12 műfajban indultak a versenyzők. A zsűri hazai szakmai szervezetekből és nemzetközi szakemberekből állt össze. A verseny legkiemelkedőbb elismerése a FIABCI Hungary I., II., és III. díja, a pályázat nyertesei jogosultak hazánkat képviselni a World Street Journal által támogatott FIABCI World Prix d’Excellence nemzetközi nívódíj versenyen is.

Köszönjük a megtisztelő elismerést!

Gratulálunk BankCode országos versenyünk legjobbjainak!

Kedden zajlott BankCode országos tanulmányi versenyünk Szuperdöntője a Pénzmúzeumban.

2024. március 27.
Kiállítás a pályaművekből

„Élményeim a Pénzmúzeumban” címmel az általános iskolák alsó és felső tagozatos diákjai számára pályázatot írtunk ki 2023 novemberében.

1 perc olvasás
A lengyel pénzverde UFÓ alakú fizetőeszköze üstökösként tört be a numizmatikai piacra

Megszületett a világ első lebegő fizetőeszköze

3 perc olvasás
Ünnepi nyitvatartásunk

A tavaszi szünet idején is számos kézműves foglalkozással várjuk a kisgyermekes családokat.