A XXIV. FIABCI Hungary Nívódíj nyertese a Postapalota

2022. november 29.
1 perc olvasás
microsoftteams-image-11.png

Tegnap este ünnepélyes keretek között osztották ki a FIABCI Hungary Magyar Ingatlanfejlesztési Nívódíj Pályázat díjazottjait. Az Irodaház kategóriát az MNB által felújított Postapalota, egyébként több funkciót is magában foglaló épülete és rehabilitációja nyerte.
Idén 12 műfajban indultak a versenyzők. A zsűri hazai szakmai szervezetekből és nemzetközi szakemberekből állt össze. A verseny legkiemelkedőbb elismerése a FIABCI Hungary I., II., és III. díja, a pályázat nyertesei jogosultak hazánkat képviselni a World Street Journal által támogatott FIABCI World Prix d’Excellence nemzetközi nívódíj versenyen is.

Köszönjük a megtisztelő elismerést!

Értékes iratok kerültek a Pénzmúzeumhoz

Fantasztikus dokumentáció jutott a Pénzmúzeum birtokába. Egy III. kerületi tetőtérben lapultak a kincsek.

2023. január 23.
5 perc olvasás
Krimibe illő menekítés

A Magyar Nemzeti Bank történetében hősies helytállásra példa az Aranyvonat története, ami bővelkedik krimibe illő fordulatokban.

2023. január 23.
3 perc olvasás
Kiemelkedő gazdasági elismerést kapott Csák János

Csák János kulturális és innovációs miniszter kapta az idei Wekerle nagydíjat.

2023. január 19.
3 perc olvasás