Új Moneta NFT

2022. december 09.
1 perc olvasás
microsoftteams-image-1.png

Játssz a Pénzmúzeum applikációjában és gyűjts NFT-ket! Az egyedi érméket pénzügyekkel és pénzzel kapcsolatos kérdésekre válaszolva időszakosan elindított kvízjátékon lehet megszerezni.
2022.11.29-én karácsonyi Moneta NFT sorozat kibocsátásával új játék indult. Ezek Monetát a Pénzmúzeum robotját ábrázolják, karácsonyi illusztrációval.
Hangolódj az ünnepekre és ismerd meg Magyarország egyik leginnovatívabb múzeumát!
A Pénzmúzeum mobilapplikációja 2022. májusában jelent meg, az app új csatornát biztosít a pénzügyekkel kapcsolatos tartalmak megjelenítésére, az interaktív múzeumi élmény növelésére.

Értékes iratok kerültek a Pénzmúzeumhoz

Fantasztikus dokumentáció jutott a Pénzmúzeum birtokába. Egy III. kerületi tetőtérben lapultak a kincsek.

2023. január 23.
5 perc olvasás
Krimibe illő menekítés

A Magyar Nemzeti Bank történetében hősies helytállásra példa az Aranyvonat története, ami bővelkedik krimibe illő fordulatokban.

2023. január 23.
3 perc olvasás
Kiemelkedő gazdasági elismerést kapott Csák János

Csák János kulturális és innovációs miniszter kapta az idei Wekerle nagydíjat.

2023. január 19.
3 perc olvasás