Új Moneta NFT

2022. december 09.
microsoftteams-image-1.png

Játssz a Pénzmúzeum applikációjában és gyűjts NFT-ket! Az egyedi érméket pénzügyekkel és pénzzel kapcsolatos kérdésekre válaszolva időszakosan elindított kvízjátékon lehet megszerezni.
2022.11.29-én karácsonyi Moneta NFT sorozat kibocsátásával új játék indult. Ezek Monetát a Pénzmúzeum robotját ábrázolják, karácsonyi illusztrációval.
Hangolódj az ünnepekre és ismerd meg Magyarország egyik leginnovatívabb múzeumát!
A Pénzmúzeum mobilapplikációja 2022. májusában jelent meg, az app új csatornát biztosít a pénzügyekkel kapcsolatos tartalmak megjelenítésére, az interaktív múzeumi élmény növelésére.

Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!

Párizs olimpia lázban ég, de nem csak Párizs, hanem a La Monnaie de Paris - A Párizsi Pénzverde múzeuma is.

2024. április 02.