Rangos elismerést kapott a Pénzmúzeum

2023. október 06.
szakmai-elismeres-a-penzmuzeumnak-2.jpg

2023. szeptember 25.-től hivatalosan is használhatja a Családbarát Múzeum címet a Pénzmúzeum

A Szabadtéri Néprajzi Múzeum – Múzeumi Oktatási és Módszertani Központ által adományozott Családbarát Múzeum díját vehette át a Pénzmúzeum annak elismeréseként, hogy szolgáltatásai és programjai családbarátok és elősegítik a családok minőségi időtöltését.

Újabb díjat kapott a Pénzmúzeum!

A Pénzmúzeum a „Legjobb közösségi terek” kategória győzteseként elnyerte a „Best of Budapest & Hungary 2023” díjat.

2024. május 09.

2024. május 08.
Európa legjobb múzeumai között a Pénzmúzeum

Kétkörös megmérettetés után bekerült Európa legkiválóbbjai közé a Pénzmúzeum és Látogatóközpont.

2024. május 06.
Íme a 100 éves MNB története bankjegyeken és érméken keresztül

Száz évvel ezelőtti megalakulása óta a Magyar Nemzeti Bank kétféle pénznemet bocsájtott ki bankjegyek és pénzérmék formájában

2024. április 30.