Pénzmúzeum hír

1 perc olvasás
figyelem.jpg

Kedves Érdeklődők!

Óriási örömmel tölt el minket, hogy ekkora az érdeklődés a Pénzmúzeum iránt, aminek köszönhetően már a regisztrációs felületünk megnyitása napján, az első hónap rögtön megtelt diákcsoportokkal. Ezúton szeretnénk kérni szíves türelmét és megértését minden kedves érdeklődőnek.

Szeretnénk felhívni a figyelmet, hogy a kiállítás minden korosztály számára ingyenes, viszont a látogatáshoz előzetes időpontfoglalás szükséges.

„Melyik forint pénzérménk érmeképe a kerecsensólyom?” promóciós nyereményjáték játékszabályzata

A Pénzmúzeum „Melyik forint pénzérménk érmeképe a kerecsensólyom?” elnevezésű promóciós nyereményjátékának leírása és szabályzata.

2023. szeptember 28.
31 perc olvasás
Szeptember 28.

Pénzmúzeum Panoráma Terasz 10 és 13 óra között zártkörű rendezvény miatt nem látogatható.

2023. szeptember 27.
1 perc olvasás
Két újabb díjat nyert el a Pénzmúzeum

Családbarát múzeum elismerést, valamint múzeumpedagógiai különdíjat hozott el az Országos Múzeumpedagógia Évnyitóról ma a Pénzmúzeum.

2023. szeptember 26.
2 perc olvasás
„Jelöld meg, kivel jönnél el a Magyar Népmese napjára!” promóciós nyereményjáték szabályzata

A Pénzmúzeum „Jelöld meg, kivel jönnél el a Magyar Népmese napjára!” elnevezésű promóciós nyereményjátékának szabályzata.

2023. szeptember 21.
31 perc olvasás