Pénzmúzeum hír

2022. március 18.
figyelem.jpg

Kedves Érdeklődők!

Óriási örömmel tölt el minket, hogy ekkora az érdeklődés a Pénzmúzeum iránt, aminek köszönhetően már a regisztrációs felületünk megnyitása napján, az első hónap rögtön megtelt diákcsoportokkal. Ezúton szeretnénk kérni szíves türelmét és megértését minden kedves érdeklődőnek.

Szeretnénk felhívni a figyelmet, hogy a kiállítás minden korosztály számára ingyenes, viszont a látogatáshoz előzetes időpontfoglalás szükséges.

Újabb díjat kapott a Pénzmúzeum!

A Pénzmúzeum a „Legjobb közösségi terek” kategória győzteseként elnyerte a „Best of Budapest & Hungary 2023” díjat.

2024. május 09.

2024. május 08.
Európa legjobb múzeumai között a Pénzmúzeum

Kétkörös megmérettetés után bekerült Európa legkiválóbbjai közé a Pénzmúzeum és Látogatóközpont.

2024. május 06.
Íme a 100 éves MNB története bankjegyeken és érméken keresztül

Száz évvel ezelőtti megalakulása óta a Magyar Nemzeti Bank kétféle pénznemet bocsájtott ki bankjegyek és pénzérmék formájában

2024. április 30.