A Pénzmúzeum 2. születésnapja

2024. március 18.
penzmuzeum-2szuletesnap-0315-069.jpg

Köszönjük látogatóinknak, hogy a második születésnapon is nyüzsgő hellyé varázsolták a Pénzmúzeumot! Aki velünk tartott március 15-én, korabeli süteményeket kóstolhatott, reformkori jelmezbe bújhatott, bevizsgáltathatta régi érméit, kipróbálhatta, milyen lesz a múzeum hamarosan induló robotika-foglalkozása, lepillanthatott Panoráma Teraszunkról, ahol szerencsekereket is forgathatott, illetve megkóstolhatta születésnapi tortáinkat. Vendégeink ezen a napon átélhették a Pénzmúzeum-élményt, amelyet már több mint 200 000 fő tudhat a magáénak. Egyet megígérhetünk: a harmadik évünket is hasonlóan színes programokkal tesszük vonzóvá!

A Pénzmúzeum április 26-án (pénteken) zártkörű rendezvény miatt 11:30-tól zárva tart!

Pénzügyi évszázad - a Magyar Nemzeti Bank 100 éve

Időszaki kiállítással tiszteleg a Pénzmúzeum az MNB centenáriuma előtt

MNB100 – ORSZÁGOS PÉNZÜGYI VERSENY FŐCIKK

Fókuszban a biztosítás: értékeink védelme alapvető emberi igény