Nyerj jegyet a BME Egyetemi Napokra és találkozz Pénzmúzeummal!

2022. szeptember 09.
bme-poszt-nyeremeny-berlet.png

Az őszi félévnek bombasztikusan 💣 kell sikerülnie, ha olyan szuper bulival indul, mint amilyen a BME Egyetemi Napok! Mi biztosan ott leszünk, és most nektek is lehetőséget adunk, hogy ingyen kivehessétek a részetek a buliból. 🧑‍🎤🎸

Játsszatok velünk, és ha nyertek, tiétek lehet a három kisorsolt bérlet egyike! 🎁🎫

Ha élnétek a világraszóló lehetőséggel, és szeretnétek kipróbálni a szerencsétek, nincs más dolgotok, mint betaggelni a játékfelhívás alatti kommentben azt a barátotokat, akivel együtt ropnátok az egyetemi napokon.

Ez minden. Pár kattintás, aztán hátra is dőlhettek, és a többit már a szerencsére bízhatjátok 😉

A Pénzmúzeum Facebook és Instagram oldal „Nyerj jegyet a BME Egyetemi Napokra és találkozz Pénzmúzeummal!” elnevezésű promóciójának leírása és részvételi feltételei

#pénzmúzeum #nyereményjáték #BMEEgyetemiNapok

A Pénzmúzeum Panoráma Terasz április 26-án zártkörű rendezvény miatt 14:00 órától zárva tart!

2024. április 25.