Mikulás és rénszarvasa a Pénzmúzeumban!

2023. december 08.
1 perc olvasás
pem-mikulas-2023-33.jpg

Mielőtt megérkezett volna, a gyerekek fantasztikus kézműves foglalkozáson vettek részt az aulában, ahol a Mikulás és hűséges társa, a rénszarvas elkészítése volt a feladat.

Az aprónép remekül teljesített, és elkészítették a saját kis rénszarvasaikat, hogy aztán boldogan üdvözölhessék a fehérszakállú Mikulást, amikor megérkezett!

17 órától kezdve belevetettük magunkat a Morcos borz ünnepébe című bábelőadásba, ami mindenkit lenyűgözött! A gyerekek pedig izgatottan várták, hogy a Mikulás még velük is találkozzon.

Köszönjük mindenkinek, aki részt vett ezen a fantasztikus napunkon!

Félmilliót is érhet, ha ilyet talál otthon

Mennyit ér ma a világon valaha kiadott legnagyobb címletű pénz, amely történetesen magyar volt?

2024. február 14.
5 perc olvasás
A Pénzmúzeum Panoráma Terasz február 12-én zártkörű rendezvény miatt 12:00-tól 17:00-ig zárva tart!

Február 14-én, szerdán már a megszokott nyitva tartással várjuk a kedves látogatóinkat.

2024. február 09.
1 perc olvasás
Kávéházi beszélgetések a Pénzmúzeumban

A Kávéházi beszélgetések a Pénzmúzeum havonta jelentkező eseménysorozata. Ismeretterjesztő előadásaink a pénzt helyezik a beszélgetés középpontjába.

2024. február 05.
2 perc olvasás
Véget ért a Pénzmúzeum rajzpályázata

Ma az eredményhirdetéssel a végéhez ért "Élményeim a Pénzmúzeumban" című rajzpályázatunk.

2024. február 01.
2 perc olvasás