Kiállítás a pályaművekből

2024. március 26.
kép_1

„Élményeim a Pénzmúzeumban” címmel az általános iskolák alsó és felső tagozatos diákjai számára pályázatot írtunk ki 2023 novemberében. A cél az volt, hogy a fiatal látogatók szemüvegén keresztül ismerjük meg azt, milyen élmények szerezhetők a Pénzmúzeumban. A résztvevők „A Pénz útja” című kiállítás alapján szerzett benyomásaik és tanulságaik alapján nyújtották be egyedi, és kreatív rajzaikat. A pályázat lezárult, a beérkezett művek pedig március 15-től megtekinthetők a Pénzmúzeum aulájában.

Kávéházi beszélgetések - május 14.

Hatalmas érdeklődés kísérte tegnap az immáron nyolcadik alkalommal megrendezésre kerülő eseményünket

2024. május 15.
Újabb díjat kapott a Pénzmúzeum!

A Pénzmúzeum a „Legjobb közösségi terek” kategória győzteseként elnyerte a „Best of Budapest & Hungary 2023” díjat.

2024. május 09.
Kávéházi beszélgetések a Pénzmúzeumban

A Kávéházi beszélgetések a Pénzmúzeum havonta jelentkező eseménysorozata. Ismeretterjesztő előadásaink a pénzt helyezik a beszélgetés középpontjába.

2024. május 08.
Európa legjobb múzeumai között a Pénzmúzeum

Kétkörös megmérettetés után bekerült Európa legkiválóbbjai közé a Pénzmúzeum és Látogatóközpont.

2024. május 06.