Kézműves foglalkozás február 23-án a Pénzmúzeumban!

2023. február 14.
kezmuves-foglalkozas-februar23-fb.png

Ismerd meg lépésről-lépésre a bankjegygyártás folyamatát, tudd meg, mitől több ez, mint egy papírdarab, és tervezz saját bankjegyet február 23-án, csütörtökön 15 és 18 óra között. Ha pedig a kiállításunkat is megnézed, a saját arcképes bankjegynyomtatást se hagyd ki!

Kávéházi beszélgetések - május 14.

Hatalmas érdeklődés kísérte tegnap az immáron nyolcadik alkalommal megrendezésre kerülő eseményünket

2024. május 15.
Újabb díjat kapott a Pénzmúzeum!

A Pénzmúzeum a „Legjobb közösségi terek” kategória győzteseként elnyerte a „Best of Budapest & Hungary 2023” díjat.

2024. május 09.
Kávéházi beszélgetések a Pénzmúzeumban

A Kávéházi beszélgetések a Pénzmúzeum havonta jelentkező eseménysorozata. Ismeretterjesztő előadásaink a pénzt helyezik a beszélgetés középpontjába.

2024. május 08.
Európa legjobb múzeumai között a Pénzmúzeum

Kétkörös megmérettetés után bekerült Európa legkiválóbbjai közé a Pénzmúzeum és Látogatóközpont.

2024. május 06.