Kalandozz Monetával a Pénzmúzeumban!

2022. március 25.
kaland2.jpg

A Pénzmúzeumban a legkisebb korosztály sem marad edukációs tartalom nélkül! Az ő látogatásukat segíti a Kalandfüzet, melyben Moneta, a robot segítségével, a kiállítás tematikáját követő, de a korosztály érdeklődéséhez igazodó játékok vezetik végig a gyerekeket a pénz világán.
A kalandozás nem ér véget a múzeumban, mert a matricásfüzet otthonra is tartogat játékos feladatokat!

Gratulálunk BankCode országos versenyünk legjobbjainak!

Kedden zajlott BankCode országos tanulmányi versenyünk Szuperdöntője a Pénzmúzeumban.

2024. március 27.
Kiállítás a pályaművekből

„Élményeim a Pénzmúzeumban” címmel az általános iskolák alsó és felső tagozatos diákjai számára pályázatot írtunk ki 2023 novemberében.

1 perc olvasás
A lengyel pénzverde UFÓ alakú fizetőeszköze üstökösként tört be a numizmatikai piacra

Megszületett a világ első lebegő fizetőeszköze

3 perc olvasás
Ünnepi nyitvatartásunk

A tavaszi szünet idején is számos kézműves foglalkozással várjuk a kisgyermekes családokat.