Kalandozz Monetával a Pénzmúzeumban!

2022. március 25.
kaland2.jpg

A Pénzmúzeumban a legkisebb korosztály sem marad edukációs tartalom nélkül! Az ő látogatásukat segíti a Kalandfüzet, melyben Moneta, a robot segítségével, a kiállítás tematikáját követő, de a korosztály érdeklődéséhez igazodó játékok vezetik végig a gyerekeket a pénz világán.
A kalandozás nem ér véget a múzeumban, mert a matricásfüzet otthonra is tartogat játékos feladatokat!

Egyedülálló erdélyi kiállítás nyílt a fejedelmi kincsekről

Egyedülálló kiállításban vállalt szerepet a Magyar Pénzmúzeum és Látogatóközpont.

2024. április 16.
Numizmatikai sorozat

A világ legszebb nemzetközi bankjegyei

2024. április 16.
Kávéházi beszélgetések a Pénzmúzeumban

A Kávéházi beszélgetések a Pénzmúzeum havonta jelentkező eseménysorozata. Ismeretterjesztő előadásaink a pénzt helyezik a beszélgetés középpontjába.

2024. április 09.
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!

Párizs olimpia lázban ég, de nem csak Párizs, hanem a La Monnaie de Paris - A Párizsi Pénzverde múzeuma is.

2024. április 02.