Július 1-jétől új Játékszabályzat lép hatályba a Neumann Next versenyen!

2023. június 30.
1 perc olvasás
NNreg

Július 1-jén lép hatályba az új Játékszabály a Neumann Next országos pénzügyi versenyen, ami fontos változtatásokat tartalmaz.

Főbb módosítások:

• A játékban aktív tanulói jogviszonnyal rendelkező játékosok vehetnek csak részt. Ennek igazolására a Játékszabály 3.1-es pontja alapján van lehetősége a játékosnak.

• A havi- és főnyereményekre az jogosult mindkét kategóriában, aki a legmagasabb pontszámot éri el. Pontegyezőség esetén gépi sorsolással lesznek kiválasztva a nyertesek.

• Az a játkos, aki több e-mail címmel regisztrál, kizárható a játékból.

• Az a játékos kizárásra kerül, aki játék internet oldalának feltörésével, robot vagy spam program használatával, vagy egyéb más csalásra lehetőséget adó módon kíván előnyhöz jutni.

Kérjük olvassák végig figyelmesen az új szabályzatot a következő forduló kitöltése előtt!

„Melyik forint pénzérménk érmeképe a kerecsensólyom?” promóciós nyereményjáték játékszabályzata

A Pénzmúzeum „Melyik forint pénzérménk érmeképe a kerecsensólyom?” elnevezésű promóciós nyereményjátékának leírása és szabályzata.

2023. szeptember 28.
31 perc olvasás
Szeptember 28.

Pénzmúzeum Panoráma Terasz 10 és 13 óra között zártkörű rendezvény miatt nem látogatható.

2023. szeptember 27.
1 perc olvasás
Két újabb díjat nyert el a Pénzmúzeum

Családbarát múzeum elismerést, valamint múzeumpedagógiai különdíjat hozott el az Országos Múzeumpedagógia Évnyitóról ma a Pénzmúzeum.

2023. szeptember 26.
2 perc olvasás
„Jelöld meg, kivel jönnél el a Magyar Népmese napjára!” promóciós nyereményjáték szabályzata

A Pénzmúzeum „Jelöld meg, kivel jönnél el a Magyar Népmese napjára!” elnevezésű promóciós nyereményjátékának szabályzata.

2023. szeptember 21.
31 perc olvasás