Július 1-jétől új Játékszabályzat lép hatályba a Neumann Next versenyen!

2023. június 30.
NNreg

Július 1-jén lép hatályba az új Játékszabály a Neumann Next országos pénzügyi versenyen, ami fontos változtatásokat tartalmaz.

Főbb módosítások:

• A játékban aktív tanulói jogviszonnyal rendelkező játékosok vehetnek csak részt. Ennek igazolására a Játékszabály 3.1-es pontja alapján van lehetősége a játékosnak.

• A havi- és főnyereményekre az jogosult mindkét kategóriában, aki a legmagasabb pontszámot éri el. Pontegyezőség esetén gépi sorsolással lesznek kiválasztva a nyertesek.

• Az a játkos, aki több e-mail címmel regisztrál, kizárható a játékból.

• Az a játékos kizárásra kerül, aki játék internet oldalának feltörésével, robot vagy spam program használatával, vagy egyéb más csalásra lehetőséget adó módon kíván előnyhöz jutni.

Kérjük olvassák végig figyelmesen az új szabályzatot a következő forduló kitöltése előtt!

A Pénzmúzeum április 26-án (pénteken) zártkörű rendezvény miatt 11:30-tól zárva tart!

Pénzügyi évszázad - a Magyar Nemzeti Bank 100 éve

Időszaki kiállítással tiszteleg a Pénzmúzeum az MNB centenáriuma előtt

MNB100 – ORSZÁGOS PÉNZÜGYI VERSENY FŐCIKK

Fókuszban a biztosítás: értékeink védelme alapvető emberi igény