Hamarosan itt a diákmunka szezon!

2022. május 12.
pénzbook_diákmunka

A diákok nagy része nyáron vállal munkát, érdemes igyekezned, ha te is szeretnél válogatni a jó diákmunkák között. Ha iskolaszövetkezeten keresztül vállalsz munkát és még nem múltál el 25 éves, a bruttó béredet nem terheli sem társadalombiztosítási járulék, sem személyi jövedelemadó.

A Pénziránytű Alapítvány Pénzbook oldalán összeszedtük neked, mi mindenre lesz szükséged, ha diákszövetkezetnél munkát vállalnál:

A Pénzbook oldalakon a május a diákmunka, bér, adózás hónapja. Ha érdekelnek ezek a hasznos infók, keresd a Pénzbook Facebook, Insta és TikTok oldalait!

Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!

Párizs olimpia lázban ég, de nem csak Párizs, hanem a La Monnaie de Paris - A Párizsi Pénzverde múzeuma is.

2024. április 02.