Gyakran ismételt kérdések

2022. április 07.
faq.jpg

Múzeumshop és Kávézó megnyitása ás látogathatósága:
Az ajándékbolt és a kávézó április hónapban nyit. Ezt követően, mindkét kereskedelmi létesítmény szabadon lesz látogatható.
Megközelítése: A múzeumi regisztrációval nem rendelkező vendégek a Sándy Gyula közből nyíló ajtókon keresztül tudják megközelíteni mind az ajándékboltot, mind pedig a kávézót.

Időpontfoglalás:
A Pénzmúzeum kizárólag időpontfoglalással látogatható.

Családok, magánszemélyek részére:

Intézményi csoportok esetében a pedagógusoknak regisztrálni is kell:

majd utána tud időpontot foglalni az intézményeknek fenntartott felületen

Offline időpontfoglalás:
Az internethozzáféréssel és/vagy e-mail címmel nem rendelkező érdeklődők április hónaptól kezdődően, a Pénzmúzeum ügyfélszolgálatát/recepcióját felkeresve tudnak időpontot foglalni egy későbbi látogatásra, kollégáink segítségével.

Intézményi időpontfoglalás sikertelen, mert nincs fent az iskola a listában:
Elnézést kérünk a kellemetlenségért, az intézményi listát folyamatosan frissítjük. Átmeneti megoldásként azt kérjük, hogy ilyen esetben telefonon érdeklődjön a regisztrálási lehetőségről.

Múzeumpedagógiára jelentkezés:
A múzeumpedagógiai foglalkozások áprilistól lesznek elérhetőek. A penzmuzeum@mnb.hu e-mail címen lehet felvenni a kapcsolatot a múzeumpedagógusokkal a részleteket illetően.

Intézményünk keddenként zárva tart.
Nyitva tartás:
Hétfő/szerda/péntek: 9:00-17:00
Kedd: szünnap
Csütörtök: 9:00 – 19:00
Szombat/vasárnap: 10:00 – 18:00

Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!

Párizs olimpia lázban ég, de nem csak Párizs, hanem a La Monnaie de Paris - A Párizsi Pénzverde múzeuma is.

2024. április 02.