„Élményeim a Pénzmúzeumban” rajzpályázat

2023. november 30.
1 perc olvasás
rajzpályázat_1

„Élményeim a Pénzmúzeumban” címmel az általános iskolák alsó és felső tagozatos diákjai számára november 15-én rajzpályázatot indítunk. A cél, hogy a fiatal látogatók szemüvegén keresztül ismerjük meg azt, milyen élmények szerezhetők a Pénzmúzeumban. A résztvevők „A Pénz útja” című kiállítás alapján szerzett benyomásaik és tanulságaik alapján nyújthatják be egyedi, kreatív rajzaikat 2024. január 14-ig. Amennyiben még nem jártál a Pénzmúzeumban, 3D-s túránk segítségével bebarangolhatod a kiállítást. https://www.penzmuzeum.hu/muzeum/allando-kiallitas/virtualis-seta/ .

A pályázatról bővebb információt itt találsz:

„Élményeim a Pénzmúzeumban” rajzpályázat - Pénzmúzeum (penzmuzeum.hu)

Félmilliót is érhet, ha ilyet talál otthon

Mennyit ér ma a világon valaha kiadott legnagyobb címletű pénz, amely történetesen magyar volt?

2024. február 14.
5 perc olvasás
A Pénzmúzeum Panoráma Terasz február 12-én zártkörű rendezvény miatt 12:00-tól 17:00-ig zárva tart!

Február 14-én, szerdán már a megszokott nyitva tartással várjuk a kedves látogatóinkat.

2024. február 09.
1 perc olvasás
Kávéházi beszélgetések a Pénzmúzeumban

A Kávéházi beszélgetések a Pénzmúzeum havonta jelentkező eseménysorozata. Ismeretterjesztő előadásaink a pénzt helyezik a beszélgetés középpontjába.

2024. február 05.
2 perc olvasás
Véget ért a Pénzmúzeum rajzpályázata

Ma az eredményhirdetéssel a végéhez ért "Élményeim a Pénzmúzeumban" című rajzpályázatunk.

2024. február 01.
2 perc olvasás