Elindult a Pénzmúzeum webshopja

2023. december 07.
webshop_1

Elindult a Pénzmúzeum webshopja. Aki gondban lenne a karácsonyi ajándékokkal, itt biztosan talál kedvére valót. Ráadásul december 31-ig a szállítás ingyenes. Aki viszont a személyes vásárlásban hisz, a múzeum aulájában is átböngészheti a kínálatot!
A webshopunk elérhető itt: https://www.penzmuzeum.hu/webshop/

Ha karácsony előtt biztosan meg szeretnéd kapni rendelésed a Pénzmúzeum webshopjából, akkor kérjük, hogy legkésőbb 2023. december 19-én 24 óráig add le a rendelésed, hogy mi másnap feladhassuk a csomagod.
A GLS utolsó kiszállítási napja: 2023. december 22.
A 2023. december 20. után beérkezett megrendelések feldolgozására és kiszállítására 2024. január 2. után kerül sor.

Kávéházi beszélgetések a Pénzmúzeumban

A Kávéházi beszélgetések a Pénzmúzeum havonta jelentkező eseménysorozata. Ismeretterjesztő előadásaink a pénzt helyezik a beszélgetés középpontjába.

2024. április 09.
1 perc olvasás
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!

Párizs olimpia lázban ég, de nem csak Párizs, hanem a La Monnaie de Paris - A Párizsi Pénzverde múzeuma is.

2024. április 02.
4 perc olvasás
Gratulálunk BankCode országos versenyünk legjobbjainak!

Kedden zajlott BankCode országos tanulmányi versenyünk Szuperdöntője a Pénzmúzeumban.

2024. március 27.
Kiállítás a pályaművekből

„Élményeim a Pénzmúzeumban” címmel az általános iskolák alsó és felső tagozatos diákjai számára pályázatot írtunk ki 2023 novemberében.

2024. március 26.