Elindult a Pénzmúzeum webshopja

2023. december 07.
1 perc olvasás
webshop_1

Elindult a Pénzmúzeum webshopja. Aki gondban lenne a karácsonyi ajándékokkal, itt biztosan talál kedvére valót. Ráadásul december 31-ig a szállítás ingyenes. Aki viszont a személyes vásárlásban hisz, a múzeum aulájában is átböngészheti a kínálatot!
A webshopunk elérhető itt: https://www.penzmuzeum.hu/webshop/

Ha karácsony előtt biztosan meg szeretnéd kapni rendelésed a Pénzmúzeum webshopjából, akkor kérjük, hogy legkésőbb 2023. december 19-én 24 óráig add le a rendelésed, hogy mi másnap feladhassuk a csomagod.
A GLS utolsó kiszállítási napja: 2023. december 22.
A 2023. december 20. után beérkezett megrendelések feldolgozására és kiszállítására 2024. január 2. után kerül sor.

Félmilliót is érhet, ha ilyet talál otthon

Mennyit ér ma a világon valaha kiadott legnagyobb címletű pénz, amely történetesen magyar volt?

2024. február 14.
5 perc olvasás
A Pénzmúzeum Panoráma Terasz február 12-én zártkörű rendezvény miatt 12:00-tól 17:00-ig zárva tart!

Február 14-én, szerdán már a megszokott nyitva tartással várjuk a kedves látogatóinkat.

2024. február 09.
1 perc olvasás
Kávéházi beszélgetések a Pénzmúzeumban

A Kávéházi beszélgetések a Pénzmúzeum havonta jelentkező eseménysorozata. Ismeretterjesztő előadásaink a pénzt helyezik a beszélgetés középpontjába.

2024. február 05.
2 perc olvasás
Véget ért a Pénzmúzeum rajzpályázata

Ma az eredményhirdetéssel a végéhez ért "Élményeim a Pénzmúzeumban" című rajzpályázatunk.

2024. február 01.
2 perc olvasás