BÉT Részvényfutam - A BÉT és a Pénziránytű Alapítvány tőzsdejátéka

2023. február 08.
1 perc olvasás
microsoftteams-image-7.png

A középiskolások és tanáraik számára 2023-ban nyolcadik alkalommal nyílik lehetőség kipróbálni a tőzsde izgalmas világát a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) és a Pénziránytű Alapítvány közös ingyenes, online tőzsdejátékán, a Részvényfutamon.

A 2023. március 6. és 31. között, virtuális tőkével és valódi részvényekkel zajló versenyben minden 7-8. osztályos és középiskolás diák, valamint szüleik és tanáraik tehetik próbára befektetési érzéküket.

Bővebb információ: https://bet.hu/Rolunk/penzugyi-edukacio/reszvenyfutam/reszvenyfutam-2023/reszvenyfutam?fbclid=IwAR1tIojmFhOGzk4eF7j4YX3-L4tslQz37gKe0Cy86-TtytotM_2ABylYuhw

Kép forrása: bet.hu

Félmilliót is érhet, ha ilyet talál otthon

Mennyit ér ma a világon valaha kiadott legnagyobb címletű pénz, amely történetesen magyar volt?

2024. február 14.
5 perc olvasás
A Pénzmúzeum Panoráma Terasz február 12-én zártkörű rendezvény miatt 12:00-tól 17:00-ig zárva tart!

Február 14-én, szerdán már a megszokott nyitva tartással várjuk a kedves látogatóinkat.

2024. február 09.
1 perc olvasás
Kávéházi beszélgetések a Pénzmúzeumban

A Kávéházi beszélgetések a Pénzmúzeum havonta jelentkező eseménysorozata. Ismeretterjesztő előadásaink a pénzt helyezik a beszélgetés középpontjába.

2024. február 05.
2 perc olvasás
Véget ért a Pénzmúzeum rajzpályázata

Ma az eredményhirdetéssel a végéhez ért "Élményeim a Pénzmúzeumban" című rajzpályázatunk.

2024. február 01.
2 perc olvasás