BÉT Részvényfutam - A BÉT és a Pénziránytű Alapítvány tőzsdejátéka

2023. február 08.
microsoftteams-image-7.png

A középiskolások és tanáraik számára 2023-ban nyolcadik alkalommal nyílik lehetőség kipróbálni a tőzsde izgalmas világát a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) és a Pénziránytű Alapítvány közös ingyenes, online tőzsdejátékán, a Részvényfutamon.

A 2023. március 6. és 31. között, virtuális tőkével és valódi részvényekkel zajló versenyben minden 7-8. osztályos és középiskolás diák, valamint szüleik és tanáraik tehetik próbára befektetési érzéküket.

Bővebb információ: https://bet.hu/Rolunk/penzugyi-edukacio/reszvenyfutam/reszvenyfutam-2023/reszvenyfutam?fbclid=IwAR1tIojmFhOGzk4eF7j4YX3-L4tslQz37gKe0Cy86-TtytotM_2ABylYuhw

Kép forrása: bet.hu

Gratulálunk BankCode országos versenyünk legjobbjainak!

Kedden zajlott BankCode országos tanulmányi versenyünk Szuperdöntője a Pénzmúzeumban.

2024. március 27.
Kiállítás a pályaművekből

„Élményeim a Pénzmúzeumban” címmel az általános iskolák alsó és felső tagozatos diákjai számára pályázatot írtunk ki 2023 novemberében.

1 perc olvasás
A lengyel pénzverde UFÓ alakú fizetőeszköze üstökösként tört be a numizmatikai piacra

Megszületett a világ első lebegő fizetőeszköze

3 perc olvasás
Ünnepi nyitvatartásunk

A tavaszi szünet idején is számos kézműves foglalkozással várjuk a kisgyermekes családokat.