Az MNB tematikus Facebook-sorozatot indított

2024. január 11.
MNB_3

Az egész éven át megjelenő Facebook-posztok a jegybank 100 évének kiemelkedő eseményeiről és érdekességeiről emlékeznek meg rövid szövegekkel, képekkel és multimédiás tartalmakkal. A posztok emellett a pengő és forint történetére, gazdaságtörténeti eseményekre is kitérnek, és bemutatják az MNB működésének egyes területeit.

A tartalmak egész évben nyomon követhetőek lesznek az MNB Facebook-ján.

Kávéházi beszélgetések a Pénzmúzeumban

A Kávéházi beszélgetések a Pénzmúzeum havonta jelentkező eseménysorozata. Ismeretterjesztő előadásaink a pénzt helyezik a beszélgetés középpontjába.

2024. április 09.
1 perc olvasás
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!

Párizs olimpia lázban ég, de nem csak Párizs, hanem a La Monnaie de Paris - A Párizsi Pénzverde múzeuma is.

2024. április 02.
4 perc olvasás
Gratulálunk BankCode országos versenyünk legjobbjainak!

Kedden zajlott BankCode országos tanulmányi versenyünk Szuperdöntője a Pénzmúzeumban.

2024. március 27.
Kiállítás a pályaművekből

„Élményeim a Pénzmúzeumban” címmel az általános iskolák alsó és felső tagozatos diákjai számára pályázatot írtunk ki 2023 novemberében.

2024. március 26.