„A Pénz beszél” TikTok pályázat

2023. november 14.
1 perc olvasás
TikTok pályázat

A Pénz beszél, de inkább most beszélj te!
Vegyél részt „A pénz beszél” című TikTok-pályázatunkon és legyen tiéd az értékes nyeremények egyike! Keresd fel a Pénzmúzeumot és magyarázz el röviden egy közgazdasági fogalmat, amellyel a Pénzmúzeumban is találkoztál (kamat, hitel, infláció, gazdasági növekedés stb...)!

Videód legyen a fiatalok számára könnyen befogadható, ismeretterjesztő, szórakoztató, ugyanakkor buzdítson a Pénzmúzeum felkeresésére! Készen állsz, hogy a tiéd legyen:
egy Apple MacBook Pro (m2; 13"),
egy iPhone 15 Pro okostelefon,
egy Apple iPad Air 5
vagy a 150.000 Ft-os Emag utalvány ?

Ha igen, küldd el pályaművedet november 2. és december 17. között a palyazat@penzmuzeum.hu címre TikTok pályázat tárggyal, és gyűjtsd a lájkokat!

Ide kattints a részletekért: „A Pénz beszél” TikTok pályázat - Pénzmúzeum (penzmuzeum.hu)

Félmilliót is érhet, ha ilyet talál otthon

Mennyit ér ma a világon valaha kiadott legnagyobb címletű pénz, amely történetesen magyar volt?

2024. február 14.
5 perc olvasás
A Pénzmúzeum Panoráma Terasz február 12-én zártkörű rendezvény miatt 12:00-tól 17:00-ig zárva tart!

Február 14-én, szerdán már a megszokott nyitva tartással várjuk a kedves látogatóinkat.

2024. február 09.
1 perc olvasás
Kávéházi beszélgetések a Pénzmúzeumban

A Kávéházi beszélgetések a Pénzmúzeum havonta jelentkező eseménysorozata. Ismeretterjesztő előadásaink a pénzt helyezik a beszélgetés középpontjába.

2024. február 05.
2 perc olvasás
Véget ért a Pénzmúzeum rajzpályázata

Ma az eredményhirdetéssel a végéhez ért "Élményeim a Pénzmúzeumban" című rajzpályázatunk.

2024. február 01.
2 perc olvasás