„A Pénz beszél” TikTok pályázat

2023. november 14.
TikTok pályázat

A Pénz beszél, de inkább most beszélj te!
Vegyél részt „A pénz beszél” című TikTok-pályázatunkon és legyen tiéd az értékes nyeremények egyike! Keresd fel a Pénzmúzeumot és magyarázz el röviden egy közgazdasági fogalmat, amellyel a Pénzmúzeumban is találkoztál (kamat, hitel, infláció, gazdasági növekedés stb...)!

Videód legyen a fiatalok számára könnyen befogadható, ismeretterjesztő, szórakoztató, ugyanakkor buzdítson a Pénzmúzeum felkeresésére! Készen állsz, hogy a tiéd legyen:
egy Apple MacBook Pro (m2; 13"),
egy iPhone 15 Pro okostelefon,
egy Apple iPad Air 5
vagy a 150.000 Ft-os Emag utalvány ?

Ha igen, küldd el pályaművedet november 2. és december 17. között a palyazat@penzmuzeum.hu címre TikTok pályázat tárggyal, és gyűjtsd a lájkokat!

Ide kattints a részletekért: „A Pénz beszél” TikTok pályázat - Pénzmúzeum (penzmuzeum.hu)

A Pénzmúzeum április 26-án (pénteken) zártkörű rendezvény miatt 11:30-tól zárva tart!

Pénzügyi évszázad - a Magyar Nemzeti Bank 100 éve

Időszaki kiállítással tiszteleg a Pénzmúzeum az MNB centenáriuma előtt

MNB100 – ORSZÁGOS PÉNZÜGYI VERSENY FŐCIKK

Fókuszban a biztosítás: értékeink védelme alapvető emberi igény