Ismerd meg Te is a Pénzmúzeumot | SZIN fesztivál 2022
2022. augusztus 27. 18:00

Az egész nyár egyik csúcspontja érkezik el augusztus 24-én, mikor hivatalosan is megkezdődik az idei Szegedi Ifjúsági Napok, azaz ahogy legtöbben ismerik: a SZIN fesztivál.

Az eseményen természetesen a Pénzmúzeum is saját standdal képviselteti magát, így aki kilátogat a rendezvényre, annak feltétlenül érdemes minket is felkeresnie, hiszen a pénzhez kötődő izgalmas és hasznos ismeretek és élmények mellett, akár menő ajándékokkal is gazdagodhat.

A strandnál sok más mellett például kipróbálhattok egy VR-szemüveget, amely egyenesen a Pénzmúzeum ultramodern budapesti kiállítására repít titeket. A digitális technológia egyébként is meghatározza majd azt, ahogy a pénzt a jövőben használni fogjuk, így nem árt ismerkedni vele.

Emellett külön figyelmetekbe ajánlunk egy játékot is: ha a standnál kapott szelfikerettel lőttök magatokról egy képet, és azt megosztjátok a saját felületeiteken, jópofa ajándékokat nyerhettek. Nem érdemes kihagyni!

#Pénzmúzeum #SZIN #fesztivál #buli #Moneta

Dátum és idő