Az aranyvonat legendája című film vetítése (április 11.)

2024. április 11. 17:00

A Szász Attila rendezésében és a Magyar Nemzeti bank támogatásával létrejött díjnyertes dokumentum-játékfilm megtekinthető lesz április 11-én a Pénzmúzeumban, 17 órától a Múzeumpedagógiai teremben.

A film megtörtént esetet dolgoz fel, amikor a II. világháborúban a Magyar Nemzeti Bank dolgozói krimibe illő körülmények között, az Aranyvonaton menekítették ki és helyezték biztonságba Magyarország aranykészletét.

Az eseményen való részvételi szándékát kérjük a "Jelentkezem!" gombra kattintva jelezze!

Kérjük, amennyiben mégsem tud részt venni az eseményen, lemondási szándékát info@penzmuzeum.hu email címünkön jelezze részünkre.

További esemény

Kávéházi beszélgetések (április 16.)

2024. április 16. 18:00
Magyar Pénzmúzeum és Látogatóközpont

Robotikafoglalkozás a Pénzmúzeumban

2024. április 17. 15:30
Magyar Pénzmúzeum és Látogatóközpont - Múzeumpedagógia terem

Az aranyvonat legendája című film vetítése (április 18.)

2024. április 18. 17:00
Magyar Pénzmúzeum és Látogatóközpont

Az aranyvonat legendája című film vetítése (április 18.) | English Sub

2024. április 18. 18:00