Az aranyvonat legendája című film vetítése (május 2.)

2024. május 02. 17:00

A Szász Attila rendezésében és a Magyar Nemzeti bank támogatásával létrejött díjnyertes dokumentum-játékfilm megtekinthető lesz május 2-án a Pénzmúzeumban, 17 órától a Múzeumpedagógiai teremben.

A film megtörtént esetet dolgoz fel, amikor a II. világháborúban a Magyar Nemzeti Bank dolgozói krimibe illő körülmények között, az Aranyvonaton menekítették ki és helyezték biztonságba Magyarország aranykészletét.

Az eseményen való részvételi szándékát kérjük a "Jelentkezem!" gombra kattintva jelezze!

Kérjük, amennyiben mégsem tud részt venni az eseményen, lemondási szándékát info@penzmuzeum.hu email címünkön jelezze részünkre.

További esemény

Az aranyvonat legendája című film vetítése (április 18.)

2024. április 18. 17:00
Magyar Pénzmúzeum és Látogatóközpont

Az aranyvonat legendája című film vetítése (április 18.) | English Sub

2024. április 18. 18:00
Magyar Pénzmúzeum és Látogatóközpont | Hungarian Money Museum and Visitor Center

Robotikafoglalkozás a Pénzmúzeumban

2024. április 19. 15:30
Magyar Pénzmúzeum és Látogatóközpont - Múzeumpedagógia terem

Családi kézműves programok - Ha még nincsen perselyed, nálunk elkészítheted!

2024. április 20. 11:00
Magyar Pénzmúzeum és Látogatóközpont